http://nmgubinsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Губиниська сел/рада >> Новини
Вячеслав Задорожний: «За завданням губернатора Олександра Вілкула заборгованість із заробітної плати на Дніпропетровщині за 2010-2011 роки скорочено у 6 разів»
Версія для друку Написати листа

За завданням губернатора Олександра Вілкула заборгованість із заробітної плати на Дніпропетровщині за 2010-2011 роки скорочено у 6 разів. Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Вячеслав Задорожний під час наради з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати.


За цей період на Дніпропетровщині отримали заробітну плату майже 14 тисяч працівників. Завдяки цьому кількість осіб, які несвоєчасно отримували заробітну плату, зменшилась у 9 разів – із 15,5 до 1,7 тисяч осіб.
«З перших днів свого призначення на посаду губернатора в березні 2010 року Олександр Вілкул розпочав системну роботу з ліквідації боргів з виплати заробітної плати. Завдяки цьому заборгованість із заробітної плати за 2010-2011 роки скорочено у 6 разів – з 89 млн до 14, 8 млн грн. На сьогодні повністю відсутня заборгованість із заробітної плати у 7 містах та 20 районах області», – сказав Вячеслав Задорожний.
Він також додав, що загальна заборгованість із зарплати в області минулого року скоротилася на 8,4 млн грн – з 23,2 млн грн до 14,8 млн грн. У тому числі борг підприємств-банкрутів торік скорочений на 4,3 млн грн (на 40,1%) і наразі складає 6,4 млн грн, а це 43% загального боргу по області.
Більш ніж удвічі в регіоні зменшилася кількість підприємств-боржників – з 77 до 31 підприємства, у тому числі підприємств-банкрутів – майже удвічі – з 27 до 14.
У 2011 році повністю ліквідовані борги в містах Орджонікідзе, Павлоград, а також Апостолівському, Новомосковському, Павлоградському та П'ятихатському районах.
Звертаючись до голів міських та районних комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати, Вячеслав Задорожний наголосив, що губернатор Олександр Вілкул поставив завдання – у 2012 році повністю ліквідувати борги з зарплати. Він доручив головам комісій по кожному економічно активному підприємству-боржнику розробити графік погашення заборгованості й чітко контролювати їх дотримання. Аналогічні графіки необхідно розробити Головному управлінню юстиції в Дніпропетровській області разом з арбітражними керуючими по підприємствах-банкрутах.


Управління преси та інформації облдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор